sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav  |  english

Postava

Při surfování na netu jsem narazil na spoustu rad od větších či menších celebrit jak být fit a jak si zachovat hezkou postavu. Když kouknu z okna tak to tak nevypadá, ale je nejvyšší čas začít něco dělat, aby na jaře a v létě naše tělo vypadalo k světu. 

Základem všeho je pohyb, proto se donuťte chodit cvičit. Ideální je tak třikrát týdně a kombinovat s plaváním. Nemůžete se sami dokopat? Řekněte svému partnerovi či kamarádovi, ať chodí s vámi. V létě jezděte na kolečkových bruslích nebo na kole, v zimě fitko a lyže. Víc společných zájmů pomůže zlepšit vztah, pohyb prospěje vašim postávám a navíc se budete vzájemně motivovat. A pokud vás posilovna zrovna nenadchne nezoufejte, objednejte se třeba na hodiny tance. Počítá se i tanec na párty, jen pozor na alkohol, je hodně kalorický.

Nezapomínejte na dodržování pitného režimu, to je prostě základ, denně aspoň tři litry tekutin, nejlépe čistou vodu bez bublinek. Hezky vás pročistí a nebudete trpět hladem, jak víme hlad je převlečená žízeň. Vynechte sladké nápoje, světové hvězdy nedají dopustit na tomatovou šťávu. Skvělé jsou taky různé bylinkové čaje. Pijete hodně kávy? tak to je špatně, příliš kofeinu tělu nedělá dobře, dehydruje a podporuje ukládáni škodlivin. Jestli chcete tip na účinný detoxikační nápoj tak tady je: hned ráno vypijte hrnek horké vody s citronem.

Další pravidlo na které můžete vsadit zní: jezte v malých dávkách a vsaďte na lehké a dietní potraviny. Odřekněte si dezerty a dejte si místo ní ovoce nebo žvýkačku. Výborné je taky avokádo, zasytí vás a navíc je skvělé pro pleť. Pokud máte přesto šílenou chuť na sladké, dejte si lízátko.

A taky jedna velmi příjemná činnost nás zbavuje přebytečných kalorií: přece sex :-)

 

admin hanyz7     |     © 2004-2020    |       rss     |     Ušáček Radim     |         |     optimalizace PageRank.cz     |