sobota 5. prosince 2020, svátek má Jitka  |  english

STYLE MADE BY UŠI

Tahle záložka je věnována všemu co souvisí s oblékáním, péči o pleť, krásou a módou.

Zdenda Ahoj kluci, jmenuji se Zdeněk, jsem Ušáčkův kamarád a v této záložce se budu věnovat všemu co souvisí s oblékáním, péči o pleť a krásou.
Rád zodpovím Vaše případné dotazy.

ICQ   301268009

email gimlis@tiscali.cz

Určitě si všimnete že doporučuji především výrobky AVON cosmetics, je to tím že s nimi mám dlouholetou zkušenost, mají ucelenou řadu přípravků pro muže a jsou cenově dostupné všem.

             Zdenda

Péče o naši pleť

Začněme s tím nejdůležitějším, s péčí o pleť. Tu má každý z nás na celý život a investovat do její údržby se vyplatí. Do správné péče o pleť patří dodržování pitného režimu, zvlášť u mastné a problematické pleti dokáže správný pitný režim zázraky. Mužská pokožka je jiná než pokožka žen, má zcela specifické potřeby. Především je silnější a mastnější.
Naprostým základem jsou dva kroky:
1) čištění - každé ráno a večer za pomocí gelových čistících přípravků, nebo pleťového mléka či tonika.
2) Hydratace a ochrana během dne / výživa a regenerace během spánku
Doplňková péče:
1) péče o pleť v očních partiích - používáme jen přípravky k tomu určené a jen v oblasti očí, mimo horní víčko. V oblasti očí je pleť nejtenčí a také nejcitlivější, proto se první vrásky tvoří právě zde.
2) Používání speciálních masek - výběr masky se řídí stavem a typem pleti, stačí ji použít 1x za týden

Tak, tohle je velmi stručné základní schéma péče o pleť.
Doporučuji: FOR MEN čistící pleťový přípravek, AVON
FOR MEN hydratační pleťový krém, AVON
FOR MEN omlazující hydratační krém, AVON
FOR MEN regenerační oční krém, AVON
Podobné přípravky najdete i v obchodech a lékárnách, velmi dobré jsou například VICHY či Nivea.

holení a trable s pletí

Většina z nás se musí holit, proto je důležité i ošetření a zklidnění pleti podrážděné holením. Pokud používáte elektrický holící strojek, je podráždění menší. Pokud se holíte žiletkou, věnujte pozornost výběru gelu či pěny na holení. Gelové přípravky jsou šetrnější k pokožce než pěny, také se lépe nanáší. Gelů a pěn na holení je na trhu mnoho, já bych doporučil spíše ty pro citlivou pleť. Po oholení obličej důkladně umyjeme, nepoužíváme mýdlo ale některé z čistících přípravků. Po osušení aplikujeme balzám nebo vodu po holení. U suché pleti vodu po holení nepoužíváme, má vyšší obsah alkoholu a vysušuje. Pak můžeme lehce vetřít hydratační krém, pokud se holíme ráno tak s UV faktorem, pokud se holíme večer tak regenerační.

Akné

akne Každý z nás to zažil, v obličeji se dělají černé tečky, zarudlé pupínky a hnisavé boláky. Ano, dnes se budu věnovat akné. Ještě si pamatuji jak mne to deptalo a jak jsem se snažil těch nepříjemností zbavit.

Jarní generálka

jaro Blíží se jaro a my většinou toužíme po změně a právě proto je vhodná doba na jarní generálku. Je ten správný čas na péči o nohy, kterou přes zimu většina lidí zanedbává. Dále péči o pleť, a péče o ruce.

Mikiny a trička

mikiny a trička Dnes jsem pobíhal po obchodech a všiml jsem si velkého množství nabízených mikin. Se zipem, přes hlavu, volné skejťácké, s kapucí a bez ní. Hned jsem měl námět na další příspěvek...........
A co s tričkem?
Jak správně nosit tričko, má být zastrčené do kalhot, nebo vytažené ven? Určitě si už každý z nás tuto otázku položil. A jak je to teda správně?

Mikiny a trička

army styl

    Asi každý z nás se rád ohlédne za hezkým vojákem, každý z nás má ve svém šatníku nějaký army kousek. Dnes se chci bavit o army stylu. Proč je tak oblíbený nevím, to by spíš byla otázka pro psychologa, možná proto že si většina z nás hrála na vojáky, možná proto že nám dodává pocit větší mužnosti. Ale to není podstatné. Jisté je že uniformy jsou slabým místem většiny z nás.

Parfémy

parfemy Dnešní parfémy jsou složité směsy, jejich kompozice je obvykle představována jako pyramida vůní. Můžeme ji rozdělil na tři díly podle toho, jak se potupně uvolňuje.

Postava

postava Při surfování na netu jsem narazil na spoustu rad od větších či menších celebrit jak být fit a jak si zachovat hezkou postavu. Když kouknu z okna tak to tak nevypadá, ale je nejvyšší čas začít něco dělat, aby na jaře a v létě naše tělo vypadalo k světu.
admin hanyz7     |     © 2004-2020    |       rss     |     Ušáček Radim     |         |     optimalizace PageRank.cz     |