pondělí 13. července 2020, svátek má Markéta  |  english

MR. GAY SYMPATIE DIVÁKŮ J. JURKO

Jurko

Zeptal jsem se kluka, pro kterého musela být soutěž zkouška ohněm. Kluka, který se měl určitě stát vítězem soutěže. Má představa gay ideálu je asi veselý hravý kluk, který si prostě rád hraje. Jako takový mou představu MR. GAY splňoval na 100% vysoký hubený klučina, pekař z Ostravy. Tento klučina se před soutěží netajil tím, že nátačel erotické filmy a i když se jednalo o charitatvni akci na podporu boje proti HIV, tak si myslim, že bez něj by byl tento ročník nebyl tak veselý.

Jarku, před soutěží ti asi vyrazil dech maratón informací o tom, že točíš erotické filmy.

Vyhrál jsem Mr. Sympatie ČR 2009 a toho si važím děkuji všem. Však já tu jsem pro lidi, ne oni pro mě a tak to vždy bude. Není důležité se líbit porotě, ale lidem. Co máš ze slávy, když ztratíš někoho kvůli pomluvám. To bych nechtěl, ale stalo se a to mě mrzí, ale i to se někdy stavá. Ano, točil jsem porno a klidně bych to dělal dál. Než abych zabil někoho pro pár stovek či okrádal lidi, za to mi to pak stojí to dělat. Je to práce jako každá jiná a mějte názor jaký chcete, já ho nikomu neberu a neodsuzuji a nedívám se dozadu, ale vždy dopředu. Psalo se o mně, že jsem to nějak tajil, ale já to chtěl říci všem už před soutěží, ale pořadatelé řikali, že to nemám říkat. S Martinem jsme dali hned novinářce vyjádření, že jsme točili. Tak to mě zarazilo, že mně to zakázali mu dovolili.

Já jsem tvůj fanda a obdivuju odvahu kluků, kteří točí pro jiné tyhle filmy. Rád se na ně kouknu a nechápu, proč je tento druh činnosti tak špatný, když je tak vyhledávaný. Zlobíš se na bulvár, že jsi byl témátem hlavního dění?

Jurko

Né né, já nejsem naštvaný, je to jejich práce a napsali jen pravdu. Teď to už neřeším. Stalo se a akce podle mých známých byla fajn a já si také myslím, že ano.

Z prvních otevřených zpovědích účastníků soutěže vyplynulo, že soutěž provázejí velké nejasnosti ohledně cen, špatného zacházení v zákulisí. Můžeš k tomu říct pár slov?

Co se týká cen, něco na tom pravdy je. Nemůžu zatím potvrdit, jelikož poukazy mi zatím nedošly, tak uvidíme, co to bude. Zatím nevíme, kde putovalo auto jako hlavní cena, klíčky se na podiu vítězi nepředávali. Všichni si mysleli, že to vyhraju já. Po soutěži za mnou chodilo spoustu lidí a říkalo, že jim nevěří, že to bylo vše podvod a že jsem to měl být já, ale co naděláme. V zákulisí - ano zmatek. Byli tam i lidi co nám pomáhali, aspoň mi určitě, a toho si cením.

Já jsem taky myslel, že jsi vítěz. A pro některé z nás jsi. Vnímaš to jako špatnou nebo dobrou zkušenost a šel by jsi do toho znova?

Dobrou zkušenost, jelikož se ke mně chovali dobře a hlavně jsem si tam našel super kamarády a toho si cením nejvíce. Nálada byla jak kdy, ale já jsem to vše dával do pořádku. Nemám rád nudu a to všichni věděli. Vzniklo i přatelství se dvěma soutěžicími, takové hlubší. Nemůžu říct, že bych se znovu nezúčastnil. Určitě bych šel do toho znovu. Každá špatná skušenost je k něčemu dobrá a musíme brát v úvahu, že to byla moje první soutěž. Musíme počítat i s chybama a to já respektuji, ale mělo by to být seriózní. Na hotely si nemůžu stěžovat, bylo to nadherné a už se těším, až se to rozjede tady v Česku. Samotné soutěži předcházelo soustředění v Tatrách v Hotelu Crocus, jídlo bylo vynikajicí a jsem rád že tam byl Roman Vašek.

Jurko

Říkal jsi mi něco o erotickém kalendáři... můžeš k tomu něco?

Letos vyjde můj kalednář s erotickými fotkami a výtěžek daruji na pomoc proti rakovině, na výzkum léčiv; mám pro to osobní důvody.

Myslím si, že dokážeš překvapit, jak na soutěži, tak asi celým tvým životem. Naše čtenáře by zájimalo, zda máš kluka, co rád nosíš, jaké je tvé oblíbené jídlo a co bys jako pekař upekl své lásce, aby jsi vyjádřil, co k ní cítíš.

A na otázku jestli mám kluka: ano mám. Chlapa, co se o mě postará a jsem s ním štasný, a proto nám to asi vydrželo zatím 4 roky. Co rád nosím? Sportovní oblečení jako tepláky a trička, nejraději modré barvy, pokud mi chce někdo něco koupit (smích). Co rád jím? No nejraději mám sladká jídla, ale na kuřecí řízek s hranolkama nedám dopustit.  Svoji lásce bych asi udělal perník plněný karamelem a politý čokoládou, a ne jen mojí lásce, ale i lidem co mám rád. 

Tys ztratil někoho kvůli pomluvám? A co na to říkaji tvoji rodiče... vědí o tom, že jsi jel na tu soutež? A vědí, že jsi točil ony filmy?

Jurko

Ano, ztratil jsem k vůli pomluvám hodně přátel. Ale nejhorší nejsou pomluvy, ty se dají vysvětlit. Nejhorší je to, když kamarádovi, co ho znáš 13 let, půjčíš peníze a on ti je nevrátí (nejedná se o velkou částku) a pak si změní telefon, tak to mě opravdu bolelo.
Ano, rodiče věděli, že jedu na soutěž a říkali, ať se bez první ceny nevracím (smích). Rodiče mám fajn, i kyž mi někdy pije máti krev, ale komu né žé, otec většinou furt dělal a tak jsme spolu moc času netrávili. No musí někdo živit rodinu a za to mu jsem vděčný a vždy budu. Jelikož teďkom těžce onemocněl a je doma, tak se vídáme častěji. Jinak vše u nás doma v pohodě a ohledně filmů: ano vědí to, sestra jim to řekla a vzali to v pohodě, však mám 18 let a nikomu jsem tím neublížil...

Jurko

Co bys poradil klukům, kteří svou orientaci zatím nemůžou nějak realizovat?

Toto je hlavní pro kluky, co nemůžou žít ze svojí orientací: určitě bych jim vzkázal neházejte kámen do studny však, jsou horší věci na světě než to, koho a co máte rádi. Vždyť si užívej života sám či s někým. Jsi tu jen jednou, a proto by sis měl užívat, ale s mírou. Však život je kratký na to, co by člověk všechno chtěl udělat. Jak zjistí, že mu je 50 či více a pokud bude někdo potřebovat pomoci či tak, určitě se na mě může obrátit. A ještě jedna věc: člověk nikdy není na nic sám a pokud ano tak teďkom už má na to i mně a ve dvou se to lépe táhne né?

A co budoucnost?

Byl bych rád, kdyby mi přišla nabídka na modeling nebo herectví....

Děkujeme moc a pokud máte vy otázky nebo vás cokoliv zajímá, tak nám napište na info@usacek.eu Jarda se nabídnul, že by rád zodpověděl vaše dotazy i prosby o radu.
MR.GAY SR&CZ 2009 v Bratislavě 14. února

MR GAY SR se stal kluk z česka
Právě skončil nultý ročník soutěže volby klučičí krásy v Bratislavě v budově Istropolisu. Koukněte se spolu s námi, jak volba dopadla..   odkaz
MR GAY SR

FOTOREPORTÁŽ NALEZNETE ZDE

Podívejte se jak vypadala soutěž a fotky z této soutěže. Nafotil a pro ušáčkův svět poskytnul můj kamarád z SK - Doopi.

Kamil Kumorek - otevřená zpověď

Soutěž provází i řada nevyjasněných okolností a další pohled na soutěž pohledem jednoho ze soutěžících. Kamil Kumorek, který ji z pohledu finalisty hodnotí jako velmi špatnou zkušenost. Celý článek   odkaz

Mr Gay 2009 SK Martin Miko: Skandální a otevřená zpověď

Server GAYNET.cz připravil rozhor s dalším finalistou a vítězem soutěže. Podívejme se, jak celou volbu vnímal Martin Miko. Celý článek   naleznete zde

Michal Budaj z Mr. Gay: mám důkaz, že soutěž je podvod

Server GAYNET.cz připravil další rozhor s dalším finalistou ...... Celý článek   naleznete zde

Mr Gay SK&CZ 2009: Dluhy bez mála za půl mega!

Server GAYNET.cz připravil další informace. Celý článek   naleznete zde


admin hanyz7     |     © 2004-2020    |       rss     |     Ušáček Radim     |         |     optimalizace PageRank.cz     |