sobota 5. prosince 2020, svátek má Jitka  |  english
MR GAY WORD    |    MUŽ ROKU    |    METROSEXUÁL   |   

MR.GAY SR&CZ 2009 v Bratislavě 14. února 2009
MR GAY SR se stal kluk z česka

MR GAY SR

FOTOREPORTÁŽ NALEZNETE ZDE

Podívejte se jak vypadala soutěž a fotky z této soutěže. Nafotil a pro ušáčkův svět poskytnul můj kamarád z SK - Doopi.


POHLED NA SOUTĚŽ MÝM OKEM DIVÁKA:

Právě skončil nultý ročník soutěže volby klučičí krásy v Bratislavě v budově Istropolisu. Hlavní motto soutěže je připomenutí boje proti AIDS a prevenci a celý výtěžek ze vstupného byl věnován slovenskému národnímu cenru pro boj s touto nemocí. V každém ročníku soutěže bude připomínána jedna osobnost, která této nemoci podlehla. První vzpomínkou byla izraelská zpěvačka Ofra Haza, která svůj boj s touto zákeřnou nemocí prohrála v roce 2000. Vítěz soutěže získává i zájezd do izraele a odevzdá kytici u jejího hrobu.

Galavečer a velkolepá show skutečně třetího rozměru, jinak se ani nedá nazvat tento večer. Ještě nikdy jsem neviděl, že by na pódiu hořelo tolik svíček a bylo použito hodně efektů velkého ohně podél celého pódia. Ale co bylo absolutně nečekané, byla laserová shov všech barev v průběhu celého večera, která doprovázela jak soutěž, tak i účinkující umělce.

Na této soutěži dalo Slovensko jasně najevo svůj postoj a podporu gay hnutí. Je to pravý opak demonstrování s duhovou vlajkou. Velký dík patří i za nový přístup ke klukům, kteří v minulosti točili erotické filmy. Dva z finalistů byli před soutěží odhaleni, ale organizátoři soutěže neshledali tento důvod jako porušení pravidel. Když jsem se jich na to ptal, tak nezapírají a to se mi líbí. Mně, Ušáčkovi se tento postoj velmi líbí a konečně někdo řekl NE nesmyslným zákazům. Každý kluk se snad koukne na eroticky film a odsuzovat jeho aktéry za to, že nám dávájí co chceme je kontraproduktivní.

Soutěž byla skvělá a představili se mladí kluci z ČŘ A SR a bylo opravdu na co se koukat. Celým večerem vládl jeden z finalistů, který si dokázal získat velmi rychle naše sympatie. 22letý vysoký hubený klučina Jaroslav Jurko z Ostravy, který si užíval večera. Ve všech disciplínách si hrál a bavil všechny. Odnáší si zaslouženě cenu sympatie diváků v sále i když určitě pomýšlel na MR GAY. Tento klučina se před soutěží netajil tím, že nátačel erotické filmy a i když se jednalo o charitatvni akci na podporu boje proti HIV, tak si myslim, že bez něj by byl tento ročník nebyl tak veselý.

Soutěžní disciplíny byli nezvykle dlouhé a kluci opravdu museli předvést, co v nich je. Diváci si mohli více vychutnat jejich přítomnost. Co mne a většinu zklamalo byla promenáda v plavkách, kdy kluci měli na sobe i trička. Tak kluci příště opravdu jen spodní prádlo.

A další krok, kdy nám Slovensko ukázalo jak dělat věci správně je, že MR GAY se stal kluk z česka. Porota rozhodla a MR GAY se stává Martin Miko. Postupuje dále do soutěže MR GAY WORLD do USA. Držíme palce.

Na afterpárty připravili pořadatelé raut a zde jsem některé ze soutěžících zpovídal a připil jim k úspěchu. Norbert Grossmann spolumajitel a výkonný producent MR.GAY SR&CZ organizácie se nám svěřil, že již se již připravuje další ročník soutěže. Tak se máme na co těšit.

MR. GAY SYMPATIE DIVÁKŮ J. JURKO

podívejte se na rozhor s jedním z účastníků soutěže
Zeptal jsem se kluka, pro kterého musela být soutěž zkouška ohněm. Kluka, který se měl určitě stát vítězem soutěže. Má představa gay ideálu je asi veselý hravý kluk, který si prostě rád hraje. Jako takový mou představu MR. GAY splňoval na 100% vysoký hubený klučina, pekař z Ostravy.   odkaz

Kamil Kumorek - otevřená zpověď

Soutěž provází i řada nevyjasněných okolností a další pohled na soutěž pohledem jednoho ze soutěžících. Kamil Kumorek, který ji z pohledu finalisty hodnotí jako velmi špatnou zkušenost. Celý článek   odkaz

Mr Gay 2009 SK Martin Miko: Skandální a otevřená zpověď

Server GAYNET.cz připravil rozhor s dalším finalistou a vítězem soutěže. Podívejme se, jak celou volbu vnímal Martin Miko. Celý článek   naleznete zde

Michal Budaj z Mr. Gay: mám důkaz, že soutěž je podvod

Server GAYNET.cz připravil další rozhor s dalším finalistou ...... Celý článek   naleznete zde

Mr Gay SK&CZ 2009: Dluhy bez mála za půl mega!

Server GAYNET.cz připravil další informace. Celý článek   naleznete zde


gay kluby www.kl2.cz gaynet.cz Audit a tvorba www stránek
admin hanyz7     |     © 2004-2020    |       rss     |     Ušáček Radim     |         |     optimalizace PageRank.cz     |