čtvrtek 29. října 2020, svátek má Silvie  |  english

VZTAHY A NEBEZPEČÍ GAY ŽIVOTA

TIP: Ušáček připravil zajímavou virtuální sms show o ideálním vztahu dvou kluků

gay vztahy Tuhle záložku chci věnovat tomu všemu co nás může potkat při seznámení na internetu, nebo na seznamkách, barech, diskotékách a podobně.

Chtít se seznámit je jedna věc, pak mít vztah a udržet vztah je věc druhá. Láska někdy i ta sebesilnější a sebekrásnější může skončit. Život je někdy dost nevyzpytatelný a gay život tak jako ten normální s sebou přináší to, že vztahy gay kluků nějak dlouho nevydrží. doufám, že bude víc hezkých vztahů. které vydrží nejenom mně, ale i ostatním klukům.

Seznamování s sebou přináší řadu nepříjemných situací a zážitků, kdy potkáme nekoho špatného. Když jsem před lety vstoupil do světa internetu, byl jsem okouzlen jednoduchostí možnosti potkat kluka. Ale nějak jsem něměl na paměti, že stále se jedná o anonymní bytost, téměř imaginární. Dokud druhého člověka nepoznáte osobně, nemůžete si být jisti, že se vydává za toho jak o sobě píše.

V poslední době se mi stává, že potkávám podvodníky typu, že o sobě píšou, že jsou mladí kluci. Ale momentálně třeba nemá mobil, nechce si vyměnit adresu. Tohle jsou prvotní příznaky, že narazíte na podvodníka.

Před lety jsem objevil server BUZNIČKY.NET, který odráží právě negativní postoje, zlé a špatné skušenosti s gay komunitou.

Neříkám, že všichni jsme takový, to ne! Ale každému z nás se může stát, že narazíme na "zlou buzničku" a pak nám to může zkomplikovat dost život.

Pokud se chcete dozvědět, co všechno by vás mohlo potkat na cestě gay životem, tak navštivte stránky, které nekteří nenávidí, někteří přemýšlejí vic a nekteří v nich poznají situace do kterých se dostali.

buzničky

Nástrahy, které čekají začínajícího gaykluka na INTERNETU aneb ne vše je růžové

Jsi mladý nebo začínající gay a rád by jsi se dozvěděl něco důležitého o světě homosexuálů? Chtěl by jsi najít kluka pro život a ne "jen na sex"? Tak právě pro tebe tu máme důležité upozornění! Nechceme tě nějak před gayi strašit nebo ti z tohoto světa dělat noční můru, prostě je to upozornění na jisté situace a rizika, která se ti mohou přihodit...

Dávej si velký pozor, svět homosexuálů je plný těch, kteří tě chtějí dostat pouze do postele. Udělají, napředstírají a nalžou ti cokoliv, jen aby tě tam dostali. A proč? Prostě je vzrušují mladí kluci, tzv. zajíci. Většinou jim naslibují lásku, protože tak snadno obelžou jejich naivitu... Nechceme ti však brát iluze, že najdeš kluka svých snů, buď však neustále obezřetný a nehltej každému vše, co řekne! A i tak, je lepší nejdřív daného člověka víc poznat, než s ním hned vlézt do postele...

Myslíš si, že najdeš kluka v gayklubu? Je sice malá pravděpodobnost, že zde najdeš kvalitního partnera, ale možné to je. Tímto bychom ovšem i chtěli vyvrátit mylnou představu, že gaykluby vypadají názorně: zakouřený bar, plný ožralů, kteří se tam ohmatávají navzájem a člověk se tam bojí jít na záchod... Tak toto není pravda! V gayklubu ti nikdo ublížit nemůže!

Na většině gaydiskoték narazíš na místnost, kterou na heterácké diskotéce nenajdeš. Je to takzvaný dark room, neboli černá místnost. Jinak se tomu říká díra. K čemu slouží? Je to místnost, kde je tma a kam se chodí za sexem. Všichni tam samozřejmě nechodí, ale určité procento ji rádo používá, a to často. Co člověku může nejvíce vrtat hlavou je otázka, proč není dark room na heteráckých diskotékách?

Přejděme od gayklubů k životním situacím. Dávej si pozor na některé starší gaye. Jen tak někomu nedávej své telefonní číslo. Co se může stát? Ten člověk tě může neustále obtěžovat svými obscéními telefonáty. Po pár dnech toho má člověk akorát tak dost. Přemýšlej tedy, než někomu dáš své číslo, jaké by to mohlo mít pro tebe následky... (Taktéž s mailem. Na seznamování je lepší si zřídit speciální e-mailovou schránku.) Velké oblibě u těchto lidí se těší též citové vydírání. Většinou je to lež, takže se nenech ovlivnit tím, co ti kdo řekne. Nauč se říkat "NE!" a být svůj, ušetří ti to mnoho nepříjemných situací!
Často se může stát, že se dozvíš na tvého kluka nějaké pomluvy. Uklidni se, ne všechno totiž musí být pravda. Měl by jsi vědět, že mezi gayi existují i takoví lidé, kteří ti nepřejou tvé štěstí a snaží se ti jej překazit svými pomluvami. Některé pomluvy mohou být však pravdivé. Tak jako tak, je lepší, když je budeš ignorovat...

Mnoho českých gayů si rádo vymýšlí. Nejčastější lží je jejich věk. Lžou, že jim je méně, než je pravda. Ovšem setkali jsme se i s o- pačným případem. :-)

Ve vztahu je velmi důležité si uvědomit, pokud si nejsi svými city jistý, neslibuj svou lásku, vydrž, čas ukáže, co opravdu chceš...

A teď něco k povaze buzniček. Shrnutě napsáno, u většiny z nich se vyskytují tyto vlastnosti:
- přátelskost (většinou má skrytý význam)
- mírumilovnost (neperou se, to by se muselo sakra něco stát)
- jemnost a citlivost (u zženštilých buzniček -> chování podobné ženám)
- nespolehlivost (na málokoho z nich se dá spolehnout, např. že pozdě chodí)
- nepřímost (radši všechno v sobě dusí a neřeknou nic narovinu)
- neupřímnost (např. neumí říci narovinu na cokoliv "NE!"; přestože tvrdí, že to umí říci, stejně se vždy projeví slabá vůle)
- pomlouvačnost (k tomu snad netřeba něco dodávat)
- nediskrétnost (prostě jsou to "slepičí prdele"; s tím souvisí i nedůvěryhodnost -> myslíte, že je dobré se jim s něčím svěřovat?)
- zakomplexovanost (takového člověka se může dotknout téměř cokoliv; u mnoha lidí na chatu, hlavně u těch "stálic")
To byly hlavní negativní vlastnosti, na které si dávej pozor. Samozřejmě, každá buznička nemá všechny tyto vlastnosti, ale mini- málně jednu z nich ano...to je jisté!

No, nedozvěděl jsi se zde nic pozitivního, od toho jsou na internetu jiné servery, ale pouze tyto stránky tě varují před tím špatným, co se může stát. Nic není však pravidlem, a pokud tedy hledáš kluka svých snů, držíme ti palce! ;-)
admin hanyz7     |     © 2004-2020    |       rss     |     Ušáček Radim     |         |     optimalizace PageRank.cz     |